Buca Apartman Temizliği

Buca apartman temizliği

Apartman yaşantısı gün geçtikçe artan bir durum olup, geçmişte müstakil evler yaygın olsa da şimdi hemen hemen herkes apartmanlar da hayatlarını geçirmektedir. Sitelerde çoğunlukta yerini alsa da tek başına apartmanlar da her geçen gün artış göstermektedir. Apartmanlar giriş çıkışlarda, ayakkabıların bıraktığı toz ve kir nedeni ile kısa sürede kirlenmekte olup, apartman yöneticisi tarafından verilen bir karar doğrultusunda apartman temizliği yapılmaktadır. Bu durum tüm apartmanlar için geçerli olup, apartmanda bulunan korkuluklar, zemin, depo gibi yerler haftalık, on beş günlük ya da aylık şekilde apartmanın verdiği karar ile temizlenmektedir. Gerekli olan hijyen için apartman temizliği şart bir durumdur.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Apartman temizliği için firmamız özel hizmet sunmakta olup, bunun için görevlendirilen ve eğitim almış personelleri bünyesinde barındırmaktadır. Detaylı şekilde yapılan apartman temizliği personellerimiz tarafından seri ve titizlikle yürütülmektedir. Apartmanda asansör, merdiven, korkuluk, depo gibi gözle görülmeyen kirlerden bile arındıran personellerimiz işlerini özenle yapmaktadır. Apartman tarafından gerekli sözleşme gereğince görevli olan personellerimiz haftalık, on beş günlük ya da aylık şekilde sizleri ziyaret etmektedir. Temizlik sırasında kullanılan ekipmanlar ise yine sözleşmeye göre sizler ya da bizim tarafımızdan temin edilebilir. Bizim tarafımızdan temin edilen temizlik ekipmanları kaliteli ve en iyi markalardan oluşmakta olup, temizlik için hijyen ön planda tutulmaktadır. Temizliğe personelimiz yukarıdan yani en üst kattan başlayarak en alt kata inecek şekilde yapmaktadır. Bunun nedeni ise yukarıda biriken toz ve kirin kalmaması sağlanmaktadır.

Apartman Temizliği Fiyatları

Firmamız apartman temizliği fiyatları konusunda müşteri memnuniyeti açısından en uygun ve en makul fiyatları sunmakta olup, sözleşme gereğince gelinen tarihler, temizlik ürünlerine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Disiplinli ve tertipli çalışmayı seven firmamız işi bilen ve alanında uzman olan personeller ile çalıştığı için kaliteli hizmet sunmaktadır. Son teknolojiyi yakından takip eden ve bu şekilde teknolojik ürünler ile hizmet sunan firmamız, uygun fiyat dışında ekonomik hizmet imkanı sunmaktadır. İzmir Buca’da bulunan firmamız hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.