Buca Araba Koltuğu Yıkama

İzmir Araba Koltuğu Yıkama

Günlük yaşamda bir yerden bir yere ulaşım için kullanılan otomobiller, gün içerisinde sıklıkla kullanıldığı için kir, toz, pis gibi bakterileri içerisine hapseder. Aynı zamanda otomobil koltukları kirlenmeye de en müsait alanlar içerisinde yer almaktadır. Kir ve tozun dışında yenilen yiyecek ve içecek artıkları da koltukların üzerine damlaması kirin ulaşılmaz bir noktaya çıkarır. Bununla birlikte de kötü bir görünüme sebep olur. Bu kiri kendiniz çıkarmaya çalışmanız ve silmeniz daha kötü bir görünüme neden olurken, kiri daha da fazla şekilde yaymanızı sağlar. Bunun için kendiniz uğraşmak yerine oto koltuk yıkama gibi yardımcı ve pratik temizlemenizi sağlayacak firmalardan yardım almanız daha doğru seçenek olacaktır.

Oto Koltuklar Nasıl Yıkanır?

Oto koltuklar, araçta yer alan kumaş veya deriye uygun deterjanların kullanımı ile vakumlu bir makine yardımı ile yıkanmaktadır. Derinlemesine temizlik için vakumlu makineler iç kısımlarda gözle görünmeyen bakterileri bile ortadan kaldırabilir. Dış yüzeydeki kiri hiç olmamış gibi ilk gün ki yeniliğine kavuşmasını sağlar. Oto koltuk yıkama hizmetinde sınır tanımadan özenle ve güvenle koltuklarınızda hiçbir hasar görmeden yıpranma, eskime gibi korkularınıza olanak tanımadan kusursuz şekilde temizliğini gerçekleştiriyoruz. Öyle ki koltuklar ilk satın alındığı gibi tertemiz ve yepyeni görünüme kavuşuyor. Koltuklar yıkandıktan hemen sonra 1 ile 3 saat aralığında kuruma devreye girmekte olup, kolaylıkla kuruyarak hemen aracınıza binebilirsiniz.

Yerinde Oto Koltuk Yıkama

Firmamız İzmir Buca ilçesinde bulunmakta olup, yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Yerine yıkama hizmetine gerekli olan tüm ekipmanlarımız ve alanında profesyonel personellerimiz ile gelerek seri ve tertipli şekilde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Aracınızda bulunan koltuklar ilk gün alınmış oluncaya kadar yıkama işlemimize devam etmekte olup, kısa sürede yıkamayı tamamlıyoruz. Siz nerede ve ne zaman müsait olduğunuzu bizlere bildirmeniz halinde sizlere kaliteli hizmetimizi 7/24 güven içerisinde sunuyoruz. Detaylı bilgi almak ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat ile güvenilir hizmet için hemen aramanız yeterli olacaktır. Oto koltuk yıkama dışında tüm yıkama hizmetlerini sunmaktayız.