Buca İnşaat Sonrası Temizlik

Buca İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yapı binalar gün geçtikçe gerek kentsel dönüşüm ile gerekse boş arazilere yapılanma hızla devam etmektedir. Bu durumda yapılan binaların çoğalması ve inşaatın tamamlanması oturum konumuna gelmesi inşaat temizliği konusunu gündeme getirmektedir. Yapılan inşaatın bitmesi ve oturma durumuna gelmesi için inşaat temizliği yapılması şart olup, inşaat sonrası temizlik oldukça uğraş ve emek isteyen bir iştir. Yapılan inşaatta yeni takılan camlardan, dolaplara kadar inşaat kalıntısı bulunmaktadır. Bunların temizlenmesi ise epeyce zor olup, ayrı bir uzmanlık gerektirmektedir. İnşaat sonrası temizlik aslında iki aşamada yapılmaktadır. Bunlardan birisi kaba temizlik olurken, diğeri ise ince temizliktir.

İnşaat Sonrası Kaba Temizlik

İnşaat biter bitmez yapılan temizliğe kaba temizlik denir. Kaba temizlikte inşaat kalıntıları temizlenerek, inşaattan kalan kirler temizlenir. Kaba temizlikte aynı zamanda inşaatın getirdiği kum, taş gibi malzemeler var ise onlar evden atılır. Aynı zamanda yeni olan dolap, kapı ve pençelerde bulunan jelatinler sökülerek, temizlik uygulanır.

İnşaat Sonrası İnce Temizlik

İnşaat sonrası ince temizlik ise daha detaylı ve daha uzmanlık gerektirmektedir. Yapılan inşaattan kalan sıva, macun izleri tek tek emekle silinerek pırıl pırıl edilir. Ev tamamen tertemiz hale getirilene kadar temizlenir. Tüm kapı, pencere, dolaplar en ince ayrıntısına kadar temizlenir. Bu aşama sonrasında size sadece eşyaları taşıttırmak ve oturmak kalacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlikte Kalite

Firmamız inşaat sonrası temizlik konusunda alanında uzman ekip arkadaşları bulundurmakta olup, inşaat temizliği zor bir iş olsa da bu işin hakkından en iyi şekilde gelmektedir. İnşaat kalıntıları zor çıkan lekeleri barındırmakta olup, bunun için özel ekipmanlar kullanılarak temizlik en ince ayrıntısına kadar özenerek tarafımızca yapılmaktadır. İnşaat sonrası temizlik için İzmir Buca’da yer alan firmamız ister tüm site, ister tek daire olsun işini tertipli şekilde yapmaktadır. Memnuniyet garantisi sunan firmamız kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat politikası ile müşterilerin yüzünü güldürmektedir. İnşaat sonrası temizlik hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.