Buca Merdiven Ve Bahçe Temizliği

İzmir Merdiven Ve Bahçe Temizliği

Apartmanların ve sitelerin çoğalması çevre düzenlemesini de beraberinde getirmiş olup, toplu yaşanan alanlarda özellikle çocukların oynaması için bulunan bahçeler daha fazla önem kazanmıştır. Bunun için apartman ve sitelerin bahçelerinde düzen daha çok önemli konular arasında yer almaya başlamıştır. Bahçe temizliği de aslında gerekli olan tertip ve düzenin bir arada tutulması için gündeme gelen konular arasında yer alırken, sitelerin ve apartmanların bahçelerinde bulunan yabani otlar, atılan çöpler tek tek toplanması ve daha birçok işlemin yapılması dış görünüm için önemli konular arasında yer almaktadır. Apartmanlarda merdiven temizliği de hijyen için gerekli olup, merdiven ve bahçe temizliği bir arada sunulan bir hizmettir.

Merdiven Temizliği

Apartmanlarda ve sitelerde özellikle yağmurlu havalarda kirlenen merdivenler, hijyen açısından hem kötü görünüme neden olurken hem de sağlık açısından önemlidir. Bunun için her apartman haftalık, on beş günlük veya aylık olarak merdiven temizliği için personel getirmesi gerekir. Merdiven temizliği aslında kolay gibi görünse de temizlik ürünleri ve işin pratiğini bilmek önemli hususlar arasında yer alır. Merdiven temizliğinde öncelikle süpürme işlemi yapılması gerekmekte olup, bunun için öncelikle en üst kattan en alt kata doğru temizliğe başlanmalıdır. Daha sonra ise silme işlemine geçilmeli ve bunu aynı şekilde en üst kattan en alt kata doğru yapılması gerekmektedir.

Bahçe Temizliği

Bahçeniz istenmeyen çöplere maruz kaldığı gibi yabani otlar özellikle yaza doğru türeyebilir. Bu kötü görünümden çıkmak için bahçe temizliği şart olup, güzel bir görünüm sunmak açısından gerekli bir işlemdir. Temizlenmeyen bahçeler hem atıklar hem çöpler ile dolduğu gibi aynı zamanda belli olmayan yabani otlar ile sarmalanabilir. Buda binaya kötü bir görünüm sunar. Bunun için site, apartman ve villa gibi bahçesi olan herkesin bahçe temizliği konusuna önem vermesi gerekmektedir.

Merdiven ve Bahçe Temizliği Fiyatları

Merdiven temizliği fiyatları ve bahçe temizliği fiyatları ayrı aşamalarda değerlendirilmekte olup, kat sayısı, bahçe büyüklüğü ve sözleşme yapılırken temizlik yapacak olan personelin gelme süreleri dikkate alınmaktadır. Fakat genel anlamda firmamız piyasaya göre en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır.